ورق استیل سقفی راه راه؛ راهنمای جامع برای انتخاب، مواد تشکیل دهنده و مزایا

ورق های استیل سقفی راه راه، دارای سبک و تطبیق پذیری بوده و برای طیف گسترده‌ای از پروژه‌های معماری داخلی و خارجی، ایدئال می‌کند. الگوهای راه راه آنها که از طریق فرآیند رول شکل دهی با دقت ساخته شده است، جذابیت منحصر به فردی را به شما می‌بخشد. برای مشاهده قیمت انواع ورق استیل گروه مهفا کلیک کنید.

قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از آنها، ترکیب و مناسب بودن ورق استیل سقفی راه راه را بررسی کنید. عواملی مانند طراحی سقف و اندازه خانه بسیار مهم هستند. خود را در مورد سقف‌های فلزی راه راه و درمان‌های مختلف آموزش دهید تا انتخابی عاقلانه داشته باشید. در ادامه، برخی  عوامل کلیدی را برای کمک به انتخاب شما، ارائه می‌کنیم.

انتخاب ورق استیل سقفی راه راه، مزایای زیادی برای خانه شما دارد. آنها به لطف دوام عالی خود، عملکرد ماندگار را تضمین می‌کنند. این ورقه‌ها، با داشتن یک لایه محافظ، در برابر پوسیدگی و رشد جلبک‌ها مقاوم هستند. برخلاف سقف‌های سفالی یا تخته سنگی، به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند. علاوه بر این، آنها مقرون به صرفه هستند و می‌توانند به طور مؤثر مناطق بزرگ سقف را پوشش دهند. این امر، آنها را به یک انتخاب عملی و اقتصادی تبدیل می‌کند.

ورق های استیل سقفی راه راه، نه تنها سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه هستند، بلکه دارای راندمان انرژی و مقاومت در برابر خوردگی استثنایی هستند. از آنجا که آنها تا 30٪ فولاد بازیافتی را شامل می‌شوند، از پایداری پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، ورق‌های سقفی فلزی موجدار مدرن، می‌توانند چندین دهه دوام بیاورند و انتخابی مقرون به صرفه و بادوام باشند. خودتان آنها را نصب کنید و از پس انداز لذت ببرید!

ورق استیل سقفی راه راه
ورق استیل سقفی راه راه

 

ورق های استیل سقفی راه راه، بسیار بادوام هستند و می‌توانند شرایط آب و هوایی شدید را بدون تعمیرات اساسی تحمل کنند. پانل‌ها با عرض دو تا سه فوت در امتداد منحنی‌های خود همپوشانی دارند. و با پیچ‌های فلزی محکم می‌شوند. این پانل‌های غیر متخلخل، به طور مؤثر آب می‌ریزند. و از ایجاد لکه جلوگیری می‌کنند. با این وجود، درزهای نشتی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند؛ تا کیفیت مقاوم در برابر آب خود را حفظ کنند.

ورق‌های سقفی فلزی موجدار، علیرغم ماندگاری کمتری نسبت به سقف‌های درز ایستاده، مزایایی از جمله هزینه کم و نصب ساده دارند. با این حال، آنها به نگهداری و تعمیرات بیشتر نیاز دارند. از سوی دیگر، سقف‌های فلزی با درز ایستاده، دوام استثنایی را ارائه می‌دهند؛ اما در مقایسه با گزینه‌های راه راه، نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

ورق های استیل سقفی راه راه مقرون به صرفه هستند؛ اما ممکن است بادوام‌ترین نباشند. نصب آسان، به دلیل شیارهای بدون درز و طبیعت سبک، آنها را برای قرار دادن بر روی سقف‌های موجود مناسب می‌کند. که نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارند. و اغلب بدون جایگزینی انعطاف پذیر می‌مانند. علاوه بر این، سکوت آنها در هنگام طوفان، بر جذابیتشان می‌افزاید.

 

از چه موادی برای ورق های استیل سقفی راه راه استفاده می‌شود؟

دو گرید متداول ورق استیل، برای فرآیندهای موجدار، 304 و 316L هستند که بر اساس ترکیب آلیاژی خود طبقه‌بندی می‌شوند. در حالی که هر دو دارای دوام و مقاومت در برابر زنگ زدگی، خوردگی و لکه شدن هستند؛ تفاوت‌های ظریفی در خواص آنها وجود دارد. برای پرداخت‌های آینه‌ای، این گریدهای ورق فولادی ضد زنگ ترجیح داده می‌شوند.

ورق استیل درجه 304، به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی، خواص ضد تحریق و مقاوم در برابر حرارت و نقطه ذوب بالا، یک انتخاب رایج برای کاربردهای تجاری است. سطح آینه‌ای تمیز کردن آسان و نگهداری کم را تضمین می‌کند. به دلیل تطبیق پذیری آن، برای مصارف مختلف از جمله آبپاش، سینک، سقف و دیوار در حمام، آشپزخانه و تجهیزات مواد غذایی مناسب است. برای مشاهده ورق استیل 304 گروه مهفا کلیک کنید.

از چه موادی برای ورق های استیل سقفی راه راه استفاده می‌شود؟
از چه موادی برای ورق های استیل سقفی راه راه استفاده می‌شود؟

 

برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون، ورق استیل درجه 316L ایدئال است. و به علاوه، درجه بندی دریایی دارد. “L” محتوای کربن کم (<0.03٪ را نشان می‌دهد. و خواصی مانند جوشکاری آسان و مقاومت در برابر زنگ زدگی / خوردگی را افزایش می‌دهد. از ورق های استیل 316 BA و 2B، در نماها، دکورهای داخلی/خارجی، تجهیزات غذایی و هر فعالیتی که نیاز به مقاومت بالایی دارد، استفاده می‌شود. برای مشاهده ورق استیل 316 گروه مهفا کلیک کنید.

 

مزایای سقف‌های ورق استیل راه راه

قبل از خرید، مزایای سقف های ورق استیل راه راه را برای خانه خود در نظر بگیرید. این سقف‌ها بسیار بادوام، کم مصرف و مقرون به صرفه هستند. آنها همچنین استرس دیوارهای زیرین را کاهش می‌دهند. برای تصمیم گیری آگاهانه، این مزایا را بیشتر بررسی کنید.

 

۱. مصرف انرژی کارآمد

سقف فلزی راه راه، برای هر دو نوع املاک مسکونی و تجاری ایدئال است. طول عمر، قابلیت اطمینان، انطباق با کد انرژی، کاهش انتشار کربن و صرفه جویی در عملیات، آن را به گزینه‌ای عالی برای سقف تجاری تبدیل کرده است. نصب و پوشش مناسب، خواص ضد آب بودن آن را افزایش می‌دهد. شرکت‌ها ضمانت‌نامه‌های سقف فلزی استیل را متناسب با نیازهای خاص ارائه می‌دهند؛ که در انواع مختلفی، برای مطابقت با زیبایی ساختمان، موجود است. با این حال، اگر خوردگی یک نگرانی است، فولاد ضد زنگ ممکن است انتخاب مناسبی برای خانه شما نباشد.

 

۲. دوام بالا

سقف ورق استیل راه راه، جذابیت و دوام را برای سازه‌های مختلف ارائه می‌دهد. برای بهترین نتیجه، آن را روی یک سطح شیبدار نصب کنید تا تجمع آب به حداقل برسد؛ از تراکم جلوگیری شود؛ و گرما در طول طوفان حفظ شود. برای نصب حرفه‌ای، با یک متخصص سقف تماس بگیرید؛ تا از تمام مزایای آن از جمله روکش خاکستری منحصر به فرد، مقاومت در برابر موریانه و حشرات، مقاومت در برابر ضربه تگرگ، مقاومت در برابر زنگ زدگی، مقرون به صرفه بودن، رنگ پذیری بدون از دست دادن ظاهر و طول عمر تا 30 سال، بهره‌مند شوید.

مزایای سقف‌های ورق استیل راه راه
مزایای سقف‌های ورق استیل راه راه

 

۳. مقرون به صرفه بودن

ورق استیل سقفی راه راه، به عنوان یکی از مقرون به صرفه‌ترین مصالح سقف امروزی است. با بیش از 30 درصد فلز بازیافتی استفاده شده در ساخت، آن‌ها واجد شرایط دریافت اعتبارات LEED هستند. این پانل‌ها با ROI عالی تا 86 درصد، مقرون به صرفه بوده و در صورت خوردگی، به راحتی قابل تعویض هستند. حداقل تعمیر و نگهداری مورد نیاز است و فقط گاهی اوقات، پوشش مجدد و سفت کردن بست لازم است. علاوه بر این، سقف استیل راه راه، به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند. و منجر به صرفه جویی بالقوه در هزینه‌های برق می‌شود.

 

۴. استرس دیوارهای زیرین را کاهش می‌دهد

برای سقف های ورق استیل راه راه، معمولاً به حدود چهار فوت مربع همپوشانی نیاز دارید. پانل‌های اضافی در بالا، به دو سوم مواد نیاز دارند که می‌تواند هزینه‌بر باشد. انتخاب پیچ‌های مناسب، اندازه‌گیری دقیق و برش، برای قرار گرفتن در اطراف وسایل بسیار مهم است. ورق استیل، برای طراحی داخلی ایدئال است و دوام را با هزینه کمتری ارائه می‌دهد. وقت خود را صرف بررسی گزینه‌ها کنید. رضایت در انتظار است!

 

۵. نصب آسان

سقف از جنس ورق استیل سقفی راه راه، تقریباً به چهار فوت مربع همپوشانی نیاز دارد. همراه با پانل‌های اضافی که به حدود دو سوم کل مواد نیاز دارند، که هزینه آن را بالا می‌برد. بر اساس قیمت هر فوت مربع، پیچ‌های مناسب را انتخاب کنید. پانل‌ها را طوری برش دهید که در اطراف پنکه‌های سقفی و وسایل روشنایی قرار گیرند. ورق استیل سقفی راه راه، به دلیل دوام و مقرون به صرفه بودن، برای سقف‌های داخلی ایدئال است. قبل از تصمیم گیری در مورد سقف، برای بررسی گزینه‌های مختلف وقت بگذارید. بسیار مهم است که در نهایت از انتخاب خود راضی باشید.

منبع: تیم محتوای استیل سرا

مطالب مرتبط

ورق استیل با ابعاد سفارشی

ورق استیل برش خورده با ابعاد درخواستی شما
پنج تفاوت اصلی ورق استیل 304 و 316

استیل سرا، انتخابی هوشمندانه برای صنعت